MANS SUNS
IR DRAUGS, KURŠ GRIB KLAUSĪT


Nomierinošas rotaļlietas ilgam laikam

Veikalos ir pieejamas dažādas rotaļlietas dažādām suņa vajadzībām. Rotaļlietu, jeb mantiņa noder ne tikai jautrai spēlei, bet arī, piemēram tiem mīluļiem, kuriem ir problēmas palikt vienam, pietrūkst ikdienas intelektuālās slodzes vai vienkārši suns vēl ir kucēns un kucēniem noteiktā vecumposmā ir aktīvi jāpēta pasaule ar muti, lai atbilstoši attīstītos. Un ne tikai- arī pārējiem suņiem ikdienas bagātināšanai noderēs pārtiku iegūt risinot un piestrādājot, nevis garlaicīgi iztukšujot kārtējo bļodiņu. 

Suņiem ar liekā svara problēmām vai izvēlīgiem našķotājiem ir nepieciešams rūpīgi izplānot diētu, kas palīdzēs attīstīt lielisku un nomierinošu laika pavadīšanas veidu- kārumu ķeksēšanu no rotaļlietām.


Ar kārumiem piepildāmās- visvilinošākās

Šīs mantas noderēs vislabāk, kad suni vajadzētu ilgstoši nodarbināt, jo kamēr pēdējais gaļas pikucis nebūs izķeksēts, reti, kurš suns liksies mierā. Tāpat šīs mantas īpaši iesaku izmanot tiem, kuri savu bļodu mēdz iztukšot pāris sekudēs- beidzot ēdienreize nebūs mirklis vien.

TREAT HIDER MONKEY- Interesantais izskats iepatiksies saimniekam, bet tukšošana sunim. Vairāk noder pastētes vai biezeņu ievietošanai, jo gabaliņos grieztie kārumi ātri vien izbirst un tukšošana beidzās. Nederēs a


KONG TIRE, jeb riepa ir viegli piepildāma, bet salīdzinoši ilgi tukšojama. Darbiņš kādām 30 minūtēm garantēts. Arī tukša var noderēt tiem, kam patīk mantas ķert un atnest- labi lido un ripo. Pieejamas gan mazā gan lielā izmērā un kā jau visi KONG ir izturīga un ērti tīrāma. Šobrīd mūsu favorītrotaļlieta.


TRIXY. Šāda tipa mantiņa ir mūsu iecienīta tieši ar sarežģīto tukšošanas tehniku- bumba ilgai nodarbei. Lielais izmērs derēs gan mazajiem gan lielajiem suņiem, bet mazo neiesaku lielajiem, jo var veicināt suņa aizrīšanos. "Zobiņi" notur gaļu bumbā tā, ka visu nav iespējams iztukšot sunim pašam, tāpēc šī ir manta "līdz apnīk". Jāpiebilst, ka prasa īpašu mazgāšanu, jo gaļas gabaliņi tiešām paliek iekšā.


KONG firmas rotaļlietas ir ne tikai ļoti kvalitatīvas, bet arī pārdomātas un dažādības dēļ ir piemērotas visa veida suņiem. Atliek vien saprast, kas der tieši jūsējam. Šī konkrētā ir mūsu favorīts, jo der reizē mazam un lielam grauzējam. Neviens no minētajiem nav vīlies un darbojas ilgi. Sasaldētu gaļu nav izvilkt viegli, bet tajā pat laikā, tā ir ""tepat degungalā", kas neļauj mest mieru- darbošanās garantēta.


COMFY Plug snack- aptuveni 20 minūšu darbs maza auguma suņiem. Patīkama, mīksta gumija, kas ir forša mazajiem, bet var nozīmēt īsu mūžu vai pārāk žiglu tukšošanu lielajiem.


Pieejami dažādi izmēri it kā lai derētu visāda lieluma suņiem, BET nederēs grauzējiem, jo plastmasa viegli atdalās un suns to var norīt. Ja sunim graušanas vietā patīk laizīt, tad saimniekam pieskatot, laba pārmaiņa rotaļlietu veidā. Ir iespējams piestiprināt piesienot, piemēram, dušas telpā, lai sunim patīkama nodarbe mazgāšanās laikā. Vai jebkur citur- manta nenoklīdīs vai netiks aiznesta. Virsū visērtāk klāt kaut ko pastētei līdzīgu- mums patīk maltā gaļa. Maza auguma sunim ar vidējā lieluma kauliņa vienu pusi nodarbošanās garantēta uz apmēram 30 minūtēm.


KONG klasiskā izskata rotaļlieta ir ļoti populāra un ne par velti, jo arī ir ļoti kvalitatīva un pārdomāta. Lielajā izmērā ietilpst diezgan daudz pārtikas. Bet jārēķinās, ka mazam sunim lielais nederēs- var diezgan viegli iemanīties izķeksēt barību, bet tas protams atkarīgs no paša ķeksētāja. Bet tam nevajadzētu būt problēmai- izvēle gan rotaļlietas materiāla cietības, gan izmēra, gan dizaina ziņā ir liela.


DOG FANTASY GOOD's RUBBER. Tieši šī ir iezgan ietilpīga, bet tām ir dažādi veidi. Suņiem patīk, bet darboties nesanāk tik ilgi, cik to gribētos saimniekam. Drīzāk piemērota mazajiem (pat lielais izmērs), jo lielais suns saspiež un, mīkstā materiāla dēļ, viss pats izsprāgst ārā, tad vien atliek tikai aplaizīt..


PAWISE TOSS TUGGER. Mazam sunim ļoti laba un ērta, bet lielam gumija ir par mīkstu un ir liela iespēja saplēst vai sagrauzt.